Slovo do pranice

Slovo do pranice


Toto je rubrika zavedená právě pro vaše dotazy a připomínky - budeme se snažit vždy slušně a rychle reagovat

19:30 07.05.06

Ahoj Álo a Franto moc a moc zdravíme a celé dny posloucháme Vaše CD. Mrzelo nás, že jsme nemohli přijet na koncert. Těšíme se že Vás už konečně někdy uvidíme. Zdraví Míňa, Joska a Marcela


10:31 05.05.06

Ahoj Lenko,
nepřehlédl jsem, jen si rovnám termíny. Můžeš mi napsat váš mail abychom to vyřídili mimo slovo do pranice? Děkuji, Ondřej.


10:13 04.05.06

Ahoj Ondřeji,
Ty jsi snad přehlídl můj příspěvek, nebo děláš jakoby pranic, abys u nás nemusel kázat? :-) Napiš, jestli to bereš nebo ne, měj v tom svobodu, je to v pohodě - tak či tak! Já v neděli budu v práci, takže bych Tě stejně neslyšela :-( , ale ostatní by to mohlo obohatit a mohla by to být příjemná změna! tak se ozvi, joo?? Díky! Krásný sluníčkový dny přeju vám všem!
Lenka*


16:17 30.04.06

Míšo, moc děkujeme. Nemohu říci, že je mi líto, že jste nepřišli, protože tobě by bylo líto, že.... Každopádně jste tam scházeli a \"ohledy\" které jste měli, nebyly na místě. Stanou se ale horší věci a toto se dá snadno napravit. Příště prostě někde posedíme. Tvé povzbuzení je tak krásné, že říci děkujeme je tak málo. Jinak to ale právě teď nedovedu. Ondřej


16:07 30.04.06

\"Život je jako trubka. Když do ní nefoukáš, nic z ní nevyjde.\" (Amstrong) A tak foukejte, milí pranicové, co Vám jen stačí dech, neboť vězte, že to stojí za tu námahu. Vaše hudba je prostě skvělá a čtvrteční koncert to jen a jen znovu potvrdil. Ondrovi přejeme k jeho narozeninám jenom to nejlepší. Omlouváme se, že jsme nevyužili Vaše pozvání na pokoncertní oslavu, ale měli jsme pocit, že příznivců, gratulantů, přátel a kamarádů bude hodně a tak snad někdy příště v užším kruhu. Doufám, že mi to sluníčko v duši, rozsvícené po Vašem koncertu vydrží svítit ještě nějakou tu chvilku. Míša a ostatní


10:47 29.04.06

Ahojky PRANIC!!!
děkujeme za skvělý večer (a noc) strávený s vámi, bylo to super - jak koncert, tak pak oslava!!Už se moc těšíme na LIFE!!
Ondřeji, počítáš teda s tím kázáním? Myslíme, že by to bylo fajn, lidi budou určitě rádi!! Co ty na to??
Mějte se krásně a brzo na viděnou!!
Lenka a Radek*


14:19 24.04.06

Ahoj Lenko, moc se těšíme. A výročí? 14.dubna tomu byl rok co prvně veřejně vystoupila kapela Pranic. To to letí.
ondřej


12:17 24.04.06

Ahojky!!!
Zdravím opět z Litoměřic a už se nemůžu dočkat, až vás ve čtvrtek uvidím!!
Hele, Pranic, vy jako kapela slavíte také výročí??A kolikáté???
Díky, Lenka*


17:59 18.04.06

Leni,nic si z toho nedělej, to už si to asi taky chytla - má to teď kde kdo- nový virus zvaný chřipka pranicovka.Projevuje se potřebou slyšeti pranic.Vyléčíš se jedině tak ,když přijedeš na náš koncert.Moc se těšíme.
Alena


13:14 12.04.06

Ahojky Pranic,
já na vás dneska myslím od samého rána, jsem asi prdlá, ale pouštím si vás dneska furt dokola, když CD skončí, pustím ho znovu..zpívám si s váma a už si i něco pamatuju..NO, těším se na LIFE moc moc moc, vzala jsem si i v práci dovolenou, abych si to mohla užít!!
Jinak - modrou mám ráda, takže mi to vůbec nijak nevadilo, ale tohle je taky super - origoš...a změna je život, ne?:-)
Mějte se krásně, paa, Lenka z Liťáku
PS: jooo, těším se na 27.4., já určitě dorazím,mužíček si to zapomněl zapsat do diáře (čehož jsem se obávala, ač jsem mu to důrazně kladla na srdce) a straší mě, že něco má..NO, snad to dopadne a dorazíme spolu!!


Stranky : < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 >

Váš příspěvek :

Prosím, zde vyplňte ověřovací slovo: Pranic
Pranic
Domů

O nás

Kde nás uslyšíte

Pranic nového

Hudba

Texty

Foto

Video

Slovo do Pranice

Rozhovory

Recenze

Stageplan

Kontakty
Admin